”Diamant Fotoalbum Vinrød” i størrelsen 11x15 cm har plads til 300 af dine skønneste fotos, så det er bare med at begynde at udvælge hvilke du vil have i samma fotoalbum! Det har fotolommer så det går hurtigt at fikse. Køb flere med det samme og kom igang med at sætte fotos i album. Det er så meget sjovere at kikke på billeder på den måde!
Varenummer:
Billedrammer
Passepartouter
Hvorfor bruge passepartout?
En passepartout fremhæver motivet og giver en elegant indramning, samtidig med at den beskytter billedet mod at ligge direkte mod glasset – for et både smukkere og mere holdbart resultat.
- Tilbehør
Efter specialmål
Efter mål for perfekt pasform
Hos os finder du rammer, glas, spejle og passepartouter, der tilpasses præcist efter dine mål – så alt passer nøjagtigt, som du ønsker det. Uanset om du har et billede i en usædvanlig størrelse, vil dække en specifik væg eller leder efter det lille ekstra til din indretning, hjælper vi dig med at skabe den perfekte løsning. Skræddersyet, enkelt og altid med fokus på kvalitet.
Tilbehør
- Passepartout-tilbehør