Grindy er et moderne og lækkert fotoalbum med hvidmønstret lamineret omslag. I albummet er der plads til hele 400 billeder i praktiske fotolommer i størrelser op til 10x15 cm. På hver side er der plats til 3 stk. liggende respektive 2 stk. stående billeder.
Varenummer:
Billedrammer
Passepartouter
Hvorfor bruge passepartout?
En passepartout fremhæver motivet og giver en elegant indramning, samtidig med at den beskytter billedet mod at ligge direkte mod glasset – for et både smukkere og mere holdbart resultat.
- Tilbehør
Efter specialmål
Efter mål for perfekt pasform
Hos os finder du rammer, glas, spejle og passepartouter, der tilpasses præcist efter dine mål – så alt passer nøjagtigt, som du ønsker det. Uanset om du har et billede i en usædvanlig størrelse, vil dække en specifik væg eller leder efter det lille ekstra til din indretning, hjælper vi dig med at skabe den perfekte løsning. Skræddersyet, enkelt og altid med fokus på kvalitet.
Tilbehør
- Passepartout-tilbehør