- Passer til billeder 50x70 cm
- Akrylglas - lettere og holder
- 20 mm bred træramme med let rundet profil









Ramme Stilren Akrylglas Sort 50x70 cm
- Passer til billeder 50x70 cm
- Akrylglas - lettere og holder
- 20 mm bred træramme med let rundet profil
Dette produkt er netop landet i vores butik og vi arbejder derfor på højtryk for at skrive en rigtig god beskrivelse. Du er altid velkommen til at ringe til vores supporttjeneste, hvis du undrer dig over noget!
Nyttig viden
Varenummer: 51020148Kan også bestilles ud fra mål:
Vælg tilbehør
INSPIRATION FRA @BGAINSPO
Tag @bgainspo og få chancen for at blive delt her. Få inspiration fra andre fantastiske hjem.
Anmeldelser
Jeg er rigtig tilfreds med denne ramme, passer perfekt til mine billeder. Kvaliteten er fin & jeg har købt flere rammer af denne type…👍
Ja hvad kan man sige ud over aldeles glimrende.
Produktet hedder Stilren Plexiglas Sort, og er præcis det! Rammen er nøjagtig og udtrykker kvalitet, den er nem at montere og virkelig flot!
Præcis som forventet og lidt til!
Den var nøjagtigt, som jeg forventede, og så var den let at montere. Komplet og fin ved levering!
Se min anmeldelse af Stilren 60x60.
Man får hvad man betaler for. Jeg købte en ramme med akryl istedet for rigtigt glas. Det ses og giver en mat fornemmelse til billedet. akryl'en blev straks ridset under ophængningen. Det sker hvis man kigger forkert på den. Selve rammen er fremragende men slår sig selv i hovedet over at jeg ikke bare betalte lidt ekstra og fik rigtigt glas i stedet.